Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

El Catllar

El Catllar - informace o obci

Na východě Katalánska se rozkládá malá vnitrozemská vesnice El Catllar. Je situována asi 6 km od pobřeží Středozemního moře. Toto letovisko nabízí množství zábavy, najdete zde četné kluby, noční podniky a diskotéky. Okolní příroda je navíc ideální pro podnikání zajímavých pěších či cyklistických výletů. El Catllar je skvělým místem pro odpočinkovou a relaxační dovolenou.

V centru letoviska jsou návštěvníkům k dispozici také restaurace a bary, které lákají k ochutnávce místních specialit nebo k posezení u sklenky dobrého vína. Milovníci nakupování si taky přijdou na své, jelikož se zde nachází i četné obchody a krámky se suvenýry a nejrůznějším zbožím, je zde i supermarket.

Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Tarragony, která je vzdálena jen 10 km a přibližně 80 km na jihozápad leží Barcelona. Zajímavá jsou také městečka Torredembarra, Punta de la Mora nebo Altafulla.

Vynechat byste neměli ani návštěvu zábavního parku Port Aventura, který leží 10 km od El Catllar. Jde o největší evropský zábavní park, který se nachází přímo na okraji Salou. Nejen děti, ale i dospělé sem lákají stovky atrakcí, jež jsou umístěny v areálu. Kromě obří centrifugy jsou zde k vidění také expozice Mexika, Polynésie, Číny, Divokého západu i Katalánska.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA