Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sant Martí Sarroca

Sant Martí Sarroca - informace o letovisku

Na pobřeží Costa del Garraf se rozkládá příjemná a klidná obec Sant Martí Sarroca, kde žije jen něco málo přes 2500 obyvatel. Návštěvníkům jsou zde poskytovány veškeré služby a mohou si užívat dostatečného a kvalitního zázemí.  Oblast, ve které obec leží, se jmenuje Alt Penedes. Ta se proslavila zejména svou výtečnou kuchyní, kvalitním vínem a četnými vinnými sklepy. Proto při její návštěvě nesmíte zapomenout ochutnat místní speciality a dopřejte si také skleničku dobrého vína. Projít si můžete i pozoruhodné vinice Ruta del Romanico del Penedes a Ruta del Vino y de la Cava.

Tuto malinkou vesničku každým rokem navštěvuje stále více turistů, proto je čím dál populárnější. Navíc je obklopena překrásnou a nedotčenou přírodou, která láká k výletům a dlouhým procházkám. Můžete zde provozovat cykloturistiku, pěší turistiku, výlety na koních, různé adrenalinové sporty i jízdy na kajaku.

Při procházce starým jádrem obce si na své přijdou také milovníci historie. Navštívit můžete muzeum, hrad nebo románský kostel San Martí. Vesnice má skvělou polohu, je vzdálena 63 km od Barcelony a 9 km od městečka Vilafranca del Penedes. S nimi a mnoha dalšími letovisky má zajištěno pravidelné autobusové spojení.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA