Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cubelles

Cubelles - informace o letovisku

Cubelles je jedním z mnoha vynikajících přímořských letovisek na pobřeží Costa del Garraf. V této původně rybářské obci žije kolem 5000 obyvatel, jejichž zdrojem obživy jsou v posledních letech kromě rybolovu také služby spojené s turistickým ruchem. Obec najdete na východě regionu v nadmořské výšce 16 metrů. Oblast je známá také pěstováním a produkcí kvalitního vína, proto je posetá množstvím vinných sklepů.

Velkým lákadlem jsou dlouhé pláže tvořené jemným pískem, které mají pozvolný vstup do moře. Jsou tak vhodné pro rodiny s dětmi i méně zdatné plavce. Za malý poplatek si můžete zapůjčit lehátka a slunečníky. V městečku dnes najdete vše potřebné ke strávení pohodové dovolené a nudit se zde rozhodně nebudete. Stojí zde velké nákupní středisko, supermarket, několik menších obchodů se suvenýry a základním zbožím, můžete si zajít do restaurace, baru, na diskotéku nebo některého z nočních podniků. Milovníci kultury si mohou zajít obohatit své znalosti do místního muzea.

Cubelles má zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a letovisky. Příjezd je umožněn po kvalitních silnicích. Zajímavým výletem může být návštěva cisterciáckého kostela v Poblet a Santes Creus nebo 6 km vzdálené vesničky Vilanova y la Geltru s denním rybím trhem.

Pokud máte k dispozici auto, vydejte se třeba do 50 km vzdálené Barcelony, Tarragony, nebo 25 km vzdáleného městečka Vilafranca del Penedés. Přibližně 20 km odtud se rozkládá také oblíbené prázdninové středisko Sitges, kde si můžete zahrát golf a 4 km daleko je pak ještě vesnička Cunit.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA