Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Valldevia

Valldevia - informace o letovisku

V katalánském regionu Girona se rozkládá malé městečko Valldevia, které je přitažlivé především svými písečnými plážemi a četnými zálivy. Valldevia je krásným a klidným městečkem, které je vhodné pro relaxační dovolenou.

Naskýtá se odtud nádherný výhled na záliv Roses, kde se můžete věnovat řadě vodních sportů, jako je například surfování, potápění, paragliding, jízda na vodních lyžích nebo vodních skútrech. Pláže mají pozvolný vstup do moře, jsou tak vhodné pro malé děti a nezkušené plavce. Na plážích máte možnost si zapůjčit lehátka a slunečníky. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Středozemního moře.

Návštěvníkům je v obci k dispozici několik obchodů, restaurací, barů a zábavních podniků. Vystavěna zde byla řada vkusných ubytovacích zařízení. Vy se však můžete ubytovat i v krásných a opravených historických venkovských domech. Jedním z nich je například Can Xaco pocházející z 18. století. Je obklopen zahradou s květinami a stromy. Hosté mohou během července a srpna využívat 1 km vzdálené koupaliště.

Jestliže chcete poznat ještě další zajímavá místa v oblasti, vydejte se autobusem nebo autem například do 23 km vzdálené Girony nebo 130 km vzdálené Barcelony. Za návštěvu stojí jistě i městečko Figueres, letoviska L'Escala, St.Pere Pescador, Empuriabrava či selská obec L´Emporda.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA