Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tordera

Tordera - informace o letovisku

Tordera je menší městečko nacházející se na východě regionu Girona, na prosluněném pobřeží Costa Brava. Turisticky přitažlivé je zejména díky svým četným pamětihodnostem, ale také pro nádhernou a nedotčenou okolní přírodu. Ta je naprosto ideální pro podnikání pěších výletů, na své si zde tak přijdou i milovníci aktivně strávené dovolené.

Mezi nejvýznamnější památky města řadíme kapli Capella de Sant Ponc, na které jsou patrné vlivy baroka i romantismu.  Nenechte si ujít ani prohlídku neoklasicistního kostela Iglesia Parroquial de Sant Esteve. Ve městě se pravidelně každou neděli koná tradiční tiberský trh, kde můžete nakoupit ovoce, zeleninu, koření, ale i oblečení a potřeby do domácnosti.

Návštěvníkům je v obci k dispozici snad vše potřebné ke strávení pohodové dovolené. Najdou zde supermarket, obchody, butiky s oblečením, skvělé restaurace, bary, diskotéku, večerní zábavu i sportovní zařízení.

Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Barcelony, která je vzdálena 60 km směrem na severovýchod. Přibližně 35 km na jihovýchod leží Girona, zajímavá jsou také letoviska Platja d´Aro, Lloret de Mar, Tossa de Mar nebo Blanes. Se všemi letovisky má Tordera zajištěno pravidelné autobusové spojení.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA