Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Colera

Colera - informace o letovisku

Na španělském pobřeží Costa Brava se rozkládá zajímavé letovisko Colera. Najdete zde nádherné dlouhé pláže, které se táhnou od městečka Punta Claper až po Punta Garber. Kromě lenošení a opalování na pláži se zde můžete věnovat snad všem vodním sportům. Vyzkoušejte třeba paragliding, surfování, vodní lyžování nebo si půjčete vodní skútr. Zdejší pláže poskytují spoustu možností relaxace i zábavy. Navíc mají pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi a také horší plavci. Za malý poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Koupání je umožněno ve vodách Středozemního moře, které je zde křišťálově čisté. Jeho čistotu oceňují také potápěči a lidé, kteří si oblíbili šnorchlování. Historie obce sahá až do doby kamenné, což dokazují menhiry a další velké kameny stojící nedaleko. Dnes zde žije kolem 600 obyvatel. V centru obce najdete restaurace, bary, supermarket, obchody se suvenýry i potravinami. Návštěvníkům je zde k dispozici vše, co potřebují se strávení pohodové dovolené.

Zajímavým výletem může být návštěva Puig d'Esquers nebo Sant Pere de Rodes. Cestou podél moře se dostanete také až do Cap de Creus. O něco vzdálenější jsou města Girona, Barcelona či Figueres.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA