Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Suances

Suances - informace o obci

Na severu španělské Kantábrie se rozkládá malá, ale útulná obec Suances, která během několika posledních let začala proměňovat v příjemné prázdninové středisko. Naleznete zde supermarket, četné obchody, restaurace, bary i diskotéku. V místě jsou vám k dispozici veškeré služby, najdete zde dostatek ubytovacích, stravovacích i zábavních zařízení. Návštěvníci si zde tak mohou užívat klidu a pohody uprostřed nádherné přírody.

Podnikat můžete skvělé túry do hor, odkud se naskýtá jedinečný výhled na celé pobřeží Kantábrie. V nabídce je pestrá škála sportovních činností, možností pěší turistiky i cyklistických výletů.

Nedaleko městečka se nachází oblast Oyambre, kde jsou nádherné písečné pláže, jež tvoří součást stejnojmenné chráněné přírodní oblasti. Zde si můžete užívat všelijakých vodních radovánek nebo jen tak relaxovat na pláži a chytat bronz. Díky pozvolnému vstupu do vody jsou zdejší pláže vhodné také pro malé děti.

Pokud byste chtěli poznat další atraktivní lokality kraje, doporučujeme návštěvu města Santander, které je odtud vzdáleno asi 20 km. Santander je hlavním městem Kantábrie, leží v široké zátoce a slouží jako přístav i rekreační turistické středisko. Najdete zde spoustu obchodů, vináren, restaurací a kaváren. V centru města stojí palác Palacio Real z 19. století postavený pro krále Alfonse XIII. a jeho ženu Victorii Eugenii. Palác není přístupný veřejnosti. Asi 3 kilometry od Santanderu byly v roce 1991 objeveny jeskynní malby v jeskyni La Garma.

Za výlet rozhodně stojí také známá jeskyně Altamira, kde byly v roce 1886 nalezeny pravěké nástěnné malby, převážně s motivy zvířat. Jeskyně je jedním z prvních významných dokladů o vyspělosti pravěkého výtvarného umění a zároveň svědectvím o životě paleolitických lidí. V dnešní době jsou zapsány na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Zajímavá jsou také letoviska Cabezón de la Sal, St Vicente de la Barquera nebo Santilliana del Mar. Skvělé výlety se dají podnikat také do Noja, přírodního parku Cabárceno nebo jeskyní Puente Viesgo.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA