Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Arce de Piélagos

Arce de Piélagos - informace o letovisku

Na severu Španělska se u pobřeží Biskajského zálivu rozkládá malá vesnice Arce, která patří obci Piélagos v Kantábrii. Žije zde okolo 1900 obyvatel, kteří se živí především rybolovem, zemědělstvím a z části i prací v turistickém ruchu.

Tato oblast je ideální pro veškeré možné aktivity v přírodě. Krajina Valle de Piélagos je velmi rozmanitá a mnohotvárná. Najdete zde krásné písečné pláže, skalnatá pobřeží a pobřežní pohoří. Směrem do vnitrozemí se začíná zvedat ještě malý horský hřeben Sierras.

V centru městečka naleznete četné restaurace, bary, zábavní podniky i sportovní zařízení – prostě vše co potřebujete k pohodové a ničím nerušené dovolené. Navštivte Arce de Piélagos a nechte se okouzlit skvělou atmosférou tohoto městečka.

V Arce de Piélagos naleznete také četné pamětihodnosti, památníky a domy, z nichž některé jsou kulturními památkami. Zajímavý je například most z 18. století, po němž se celá obec jmenuje.  Nevynechejte ani historický komplex Torre de Velo pocházející ze 13. století.

Asi 16 km odtud se nachází historicky významné a krásné město Santander, jehož návštěvu byste si rozhodně neměli nechat ujít.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA