Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ourol

Ourol - informace o obci

Na severu Galicie se rozkládá malinká obec Ourol, ve které žije kolem 1500 obyvatel. Turistům je zde k dispozici několik ubytovacích kapacit, restaurace, bary, obchody a supermarkety. Vesnička nabízí ideální možnosti pěší turistiky a vyjížděk na koních. Asi 10 km daleko leží jízdárna San Pedro. Přitažlivá je také oblast Cahvin, kde je k vidění jedinečná krajina porostlá největšími eukalyptovými rostlinami v Evropě. 

Pokud vás omrzí dovolená na jednom místě, vydejte se například do města O Ferrol, které je vzdáleno asi 90 km, nebo do La Coruni nacházející se 100 km odtud. Přibližně 60 km na severozápad dále leží město Cedeira. V nedalekém městečku Ortigueira se nachází přístav a překrásné zahrady. Skvělým výletem je také návštěva majáku Punto Canderia a San Andrés de Teixido.

Asi 15 km od Ourolu je situováno město Viveiro, kde se můžete oddávat relaxaci v klimatizovaném bazénu, nebo slunění na pláži. Viveiro je historické město plné cenných památek, dochovaly se v něm staré hradby i brána z dob Carlose V. Pokud Viveiro navštívíte poslední srpnovou neděli, můžete se stát účastníky oslav a poutě Naseira de Viveiro se zpěvy, tanci a průvody.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA