Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cedeira

Cedeira - informace o letovisku

V galicijském správním celku Rías Altas se rozkládá malá obec Cedeira. Je situovaná na nejsevernějším bodě Pyrenejského poloostrova – na mysu Estaca de Bares. Toto pitoreskní městečko přitahuje turisty zejména svými nádhernými plážemi s bílým pískem.

Značně se zde za posledních pár let rozvinul cestovní ruch a historické jádro města je oblíbeným cílem návštěvníků. V Cedeiře dnes žije kolem 8 tisíc stálých obyvatel, ale během hlavní sezóny se počet lidí ve městě mnohonásobně zvýší.

Najdete zde mnoho obchodů a krámků se suvenýry, také restaurace a četné bary. Pro sportovně založené jedince byl vystavěn stadion s tělocvičnou, tenisovým kurtem, vyhřívaným bazénem a spoustou dalších zařízení. V historickém centru města nevynechejte návštěvu kaple San Andrés de Teixido. Milovníky koupání a relaxace u vody sem přitahuje 5 km vzdálená pláž Pamín.

Pokud si pronajmete auto, můžete se vydat na prohlídku dalších zajímavých míst v Galicii. Navštivte například 90 km vzdálené město La Coruňa nebo 40 km odtud leží O Ferrol. Jednotlivá města mezi sebou spojují kvalitně vybudované silnice.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA