Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Španělsko - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Španělsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Španělsko.

Cáceres - kouzlo středověku

Cáceres - kouzlo středověku

V srdci Extremadury, necelých tři sta kilometrů jihozápadně od Madridu, leží devadesátitisícové městečko Cáceres. Nepatří sice k turisticky nejvyhlášenějším místům, přesto, máte-li sebemenší možnost, neměli byste jeho návštěvu vynechat. Při procházce zdejšími zákoutími se přenesete alespoň na chvíli do středověku.

celý článek

 

Alcalá de Henares - v rodišti otce Dona Quijota

Alcalá de Henares - v rodišti otce Dona Quijota

Španělské město Alcalá de Henares leží zhruba 30 kilometrů severovýchodně od centra hlavního města země Madridu, někdy bývá dokonce označováno jako jedna z jeho čtvrtí. Je to ovšem dosti velká „čtvrť“, vždyť má kolem 200 tisíc obyvatel.

celý článek

 

Pohlednice z Ávily

Pohlednice z Ávily

Ávila – město „tří kultur“, ve kterém se mísí prvky islámské, židovské i křesťanské, patří k nejzachovalejším a nejpůvabnějším středověkým městům španělského vnitrozemí. Rozprostírá se sto kilometrů severozápadně od Madridu a již z dálky ji můžeme poznat podle mohutných hradeb, které se staly vyhledávanou turistickou atrakcí.

celý článek

 

Bilbao - v srdci Baskicka

Bilbao - v srdci Baskicka

Zatímco středomořské pobřeží Španělska je dosti známé a hojně navštěvované, pobřeží atlantické zůstává poněkud opomíjeno. Důvod je poměrně jasný, voda je tu studená, jsou tu velké vlny a vanou silné větry. Pokud se chcete především koupat v moři, není to zrovna ideální místo pro dovolenou.

celý článek

 

Toledo - město mečů

Toledo - město mečů

V centrálním Španělsku, asi 70 kilometrů jižně od metropole země Madridu, leží město Toledo. Je zároveň hlavním městem stejnojmenné provincie i autonomní oblasti (společenství) Kastilie-La Mancha (a to i přesto, že město Albacete ve stejné oblasti je podstatně větší).

celý článek

 
1 2 3 4 5 6
 
 
 

Náš tip

VÁNOCE A SILVESTR V ALPÁCH

Zažíjte Vánoce nebo Silvestr na horách. Francie, Savojské Alpy - 8-denní SKIPASS, ubytování v rezidenci u sjezdovky, doprava - vše od 7 700 Kč za osobu. 

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA