Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tresgrandas

Tresgrandas - informace o letovisku

Na severovýchodě Asturie se nachází malá vesnička Tresgrandas, kde žije asi jen stovka stálých obyvatel. Osídlení této oblasti je známo již od pradávna. V minulosti byla vesnice známá především jako nezávislý velrybářský přístav. Postupem času se díky rozvoji turistického ruchu stala oblíbeným a hojně navštěvovaným místem severního Španělska. 

Tresgrandas má ideální polohu pro poznávání této části Asturie. Z vesničky Tresgrandas se můžete vydat také do 38 km vzdáleného pohoří Picos de Europa, které vyhledávají především milovníci pěší turistiky. Vápencový masív Picos de Europa se zvedá do výšky přes 2 600 metrů nad mořem pouhých 25km od pobřeží. Tento národní park je ideálním místem pro milovníky horské turistiky a horolezectví. V jeho krásné přírodě žijí medvědi, kamzíci, divočáci, vlci, supi a orel královský. Podniknout zde můžete výlety nejrůznějších délek a náročností. 

Pokud byste se chtěli vydat za poznáním dalších zajímavých míst tohoto kraje, určitě nevynechejte návštěvu Santanderu nebo města San Vicente de la Barguera. Dobrodružnější povahy se mohou vydat po 2,5 km dlouhé stezce Paseo de San Pedro vedoucí mezi útesy do jedinečné vesničky Poo. Zde je k vidění gotický kostel La Basílica stojící na náměstí Plaza de Cristo Rey. Na své si zde přijdou milovníci jezdectví a kanoistiky. Vydáte-li se směrem proti proudu řeky Carrocedo, dojdete k vyhlášeným restauracím, které lákají svými chutnými a voňavými pokrmy.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA