Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vera

Vera - informace o letovisku

Na španělském pobřeží Costa de Almería se nachází malebná vesnice Vera. Leží v prosluněné Andalusii a nabízí 6 km nádherných pláží, které jsou jistě jedním z jejích největších lákadel. Vera poskytuje návštěvníkům příjemné podnebí se stálými teplotami a možností rekreace během celého roku. Tato přímořská oblast je omývána teplým Středozemním mořem, kde se můžete věnovat nejrůznějším vodním sportům, dovádět v jeho průzračně čistých vodách nebo jen tak relaxovat na pláži.

Pláže ve Vera mají pozvolný vstup do moře, proto si je oblíbily hlavně rodiny s malými dětmi i nepříliš zdatní plavci. Každoročně jim je také udělována Modrá vlajka EU, což je titul kvality a čistoty vody, pláží i okolního prostředí. Nedaleko od pobřeží se nachází jedinečná přírodní rezervace – Laguna de Puerto Rey. Blízkost hor dělá z Vera ideální středisko také pro sportovně založené jedince, kteří se mohou vydat na celodenní pěší výlet do kopců a kochat se z nich výhledy do okolí. Nedaleko se rozkládá ještě golfové hřiště s 18 jamkami.

Návštěvníkům jsou zde k dispozici veškeré služby, mají zde kvalitní zázemí ve formě ubytovacích, stravovacích i zábavních zařízení. Pokud budete chtít poznat i další zajímavá místa v oblasti vydejte se autem třeba do Águilas, Garrucha nebo Mojacaru. O něco vzdálenější je město Almería, která se rozkládá 95 km od Vera. Z městečka je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA