Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Juan Terreros

San Juan Terreros  - informace o letovisku

Na východě Andalusie se na pobřeží Costa del Almería nachází maličké turistické středisko San Juan Terreros, které bylo původně jen rybářskou vesničkou. Najdete zde překrásné pláže, které nejsou přelidněné a oplývají klidem a pohodou. Nedotčená okolní příroda láká k  vycházkám a poznávání kraje, zdejší krajinné kontrasty milovníky pěší turistiky doslova okouzlí. Naproti San Juan Terreros z moře vyčnívají dva malé ostrůvky Isla Negra a Isla de Terreros. Tyto ostrůvky jsou významnou španělskou chráněnou oblastí.

Jde o jakési přidružené letovisko k 8 km vzdálenému městečku Áquilas. Právě v Águilas najdou turisté vše potřebné a veškeré služby. Letovisko je známé svými dlouhými písečnými plážemi. Nejnavštěvovanější z nich je Playa de la Colonia, nad kterou se tyčí hrad a má ideální polohu v blízkosti centra městečka.  Návštěvníky tak lákají nedaleké četné restaurace, obchůdky, bary a zábavní podniky. I večer si tak můžete užívat na místní diskotéce nebo v klubu. Kromě obchůdků a krámků se suvenýry v obci najdete i supermarket a obchody se základními potřebami a potravinami.

Od přístavu se táhne pláž Playa de Levante a asi 2 km odtud je vzdálená ještě další oblíbená pláž Playa de Mantalentisco. na plážích máte možnost se věnovat velkému množství vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích nebo skútrech. Pláže mají pozvolné svažování do moře, proto jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro nezkušené plavce. Za malý poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Díky bohatému podmořskému životu jsou vody v okolí Áquilas vyhledávaným cílem milovníků potápění a šnorchlování.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA