Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San José

San José  - informace o letovisku

V andaluské provincii Almería se rozkládá krásné přímořské letovisko San José. Zatím sem ještě nepronikl masový turistický ruch, je tak vhodné spíše pro cestovatele, kteří mají rádi romantiku a chtějí svou dovolenou strávit na příjemném a klidném místě, kde zapomenou na každodenní starosti. Jelikož není příliš navštěvováno turisty, zůstává stále jedním z posledních nedotčených míst v Evropě.

Přesto, že se ve městě neprodíráte davy turistů, čeká zde na návštěvníky plno tapas barů, klubů, kavárniček, restaurací a možností sportovního vyžití. Vybudován zde byl dostatečný počet ubytovacích, stravovacích i zábavních zařízení. San José se tak stalo ideálním prázdninovým střediskem pro nezapomenutelnou dovolenou. Toto pozoruhodné městečko jistě stojí za důkladné prozkoumání, je totiž plné historických a kulturních zajímavostí, ale také přírodních krás. Sportovně založení jedinci se v okolí města mohou věnovat cyklistice, pěší turistice nebo jiným sportovním aktivitám.

Pláže jsou v San José liduprázdné a vhodné pro všechny kdo si rádi užívají klidu a zasloužené relaxace. Krásné rozlehlé zátoky jsou tvořeny jemným pískem. Na své si zde přijdou také vyznavači nejrůznějších vodních sportů, vyzkoušet můžete potápění, rybolov, windsurfing, wakeboarding, paragliding, jízdu na vodních lyžích nebo skútrech. Za poslední panenské pláže by se daly označit pláže Mónsul, Barronal y Los Genoveses. A když vás to v San José přestane náhodou bavit, vydejte se do některého z nedalekých měst, třeba do Almeríe, letoviska Cabo de Gata nebo Roquetas de Mar.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA