Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Garrucha

Garrucha - informace o letovisku

Na východě Andalusie se v provincii Almería rozkládá malá rybářská obec Garrucha, kde žije okolo 5 tisíc obyvatel. S přílivem turistů se však začíná postupně rozrůstat ve významné prázdninové středisko, kde najdete vše potřebné ke strávení příjemné a pohodové dovolené. Pobřeží je lemováno krásnou plážovou promenádou, která je v délce 1,5 km doplněna mramorovým zábradlím. Z balkónu na promenádě máte možnost pozorovat 3 zdejší přístavy: rybářský, obchodní a přístav jachet. Velké oblibě se těší především přístav rybářský s tradičním trhem ryb.

V Garrucha najdete skvělé písečné pláže, které se postupně svažují do čistého Středozemního moře. Vyhledávají je tak nejen rodiny s dětmi, ale také nepříliš zdatní plavci. Máte možnost vyzkoušet si zde mnoho druhů vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích či vodních skútrech. Na své si zde přijdou taktéž milovníci potápění, šnorchlování a rybaření. Příjemná atmosféra městečka je ideální pro všechny, kdo chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí, daleko od ruchu velkých měst a každodenního shonu.

Kdo zatouží po sportovním vyžití, může navštívit tenisové či golfové hřiště s 18 jamkami. Mezi významné historické památky města patří farní kostel San Joaguin, poutní kostel Carmen a hrad Jesus Nazareno. Vydat se můžete do 80km vzdáleného města Almería nebo do některého z okolních městeček jako Águilas, Vera nebo Mojacar.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA