Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gandia

Gandia - informace o letovisku

Gandia je příjemné a hojně vyhledávané letovisko nacházející se na pobřeží Costa del Azahar v regionu Valencia. Panuje zde veselá a neutuchající zábava, návštěvníci mají možnost si užívat nočního života plnými doušky. Letovisko je tak raději doporučuje mladším návštěvníkům, kteří chtějí zažít pravý španělský temperament a barvité fiesty.

Na své si zde však přijdou i rodiny s malými dětmi, pro které je zde připravena celá řada zábavy. Aktivnější jedinci mohou využít sportovních zařízení a věnovat se spoustě aktivit. Kromě vodních sportů jako je surfování, paragliding, potápění, jachting, jízda na vodních lyžích či skútrech si zde mohou zahrát tenis, golf nebo minigolf. Okolí je také ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Letovisko Gandia je jedním z nejnavštěvovanějších středisek na Costa del Azahar. Přitažlivé je hlavně svými krásnými plážemi tvořenými jemným pískem. Pláže mají pozvolný vstup do moře, bez obav se zde mohou koupat i malé děti a méně zdatní plavci. Za malý poplatek máte možnost si pronajmout lehátka a slunečníky. Na plážích se nachází spousta restaurací se skvělými jídly a studeným občerstvením.

V centru městečka najde návštěvník vše, na co si jen vzpomene. Jsou zde restaurace, bary, obchody s potravinami i suvenýry, diskotéky, kluby i různé další zábavní podniky. Hlavními historickými památkami jsou palác Palast Sant Duc a klášter Santa Clara.

Z Gandia je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a pobřežními letovisky. Navštívit tak můžete například 72 km vzdálenou Valencii, letovisko Olova, Denía, Jávea nebo Cullera.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA