Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cullera

Cullera - informace o letovisku

Cullera je známá obec nacházející se na východě regionu Valencie, při ústí řeky Jucar. Jelikož leží přímo u moře, je hojně vyhledáváno milovníky vodních sportů a všelijakých radovánek. Turisté si v tomto sympatickém středisku mohou užívat relaxace na prosluněných písečných plážích pobřeží Costa del Azahar. Pláže mají pozvolný vstup do moře, což je ideální pro rodiny s dětmi a nezkušené plavce. Za malý poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Směrem na jih se nachází mys Cabo de Cullera. V obci žije kolem 11 tisíc obyvatel, jejichž zdrojem obživy je převážně rybolov, zemědělství a služby v turistickém ruchu. Hojně se zde pěstuje rýže, pistácie a pomeranče a tyto artikly se odtud také vyváží. Návštěvníci zde mohou navštívit restaurace, bary, diskotéky a spoustu podniků s večerní zábavou. Nakoupit si můžete v supermarketu nebo menších obchodech s potravinami a základním zbožím.

Okolí Cullera je velmi rozmanité, proto je ideální pro pěší turistiku. Výlet do této nedotčené a překrásné krajiny byste jistě neměli vynechat. Mezi nejvýznamnější památky patří maurský hrad ze 13. století a také kaple Mare de Deu del Castell. Z Cullera je zajištěno pravidelné autobusové spojení do okolních měst a pobřežních letovisek. Vydat se tak můžete například do nedaleké Valencie, Alicante, Gandia nebo jiných historicky zajímavých měst.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA