Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Son Park

Son Park - informace o letovisku

Son Park je velmi luxusní letovisko, které se nachází na ostrově Menorca. Menší středisko s krásnou písečnou pláží se nachází v severní části ostrova. Leží asi 10 kilometrů jihovýchodním směrem od Fornells. Zajímavostí Son Parku (Son Parc) jsou krásné piniové lesy a duny Son Saura. Také se zde nachází golfové hřiště Son Parc.

Son Park (Son Parc) je malé, poklidné a velmi elegantní letovisko, které je vhodné nejen pro rodiny s dětmi. V nedalekém Fornells nalezenete hotely, restaurace, obchody nejen se suvenýry, diskotéky, bary, kluby a všechny další služby nezbytné pro turisty.

Na severu je pobřeží rozeklané, má však jednotlivé přístupy, jakým je třeba přístav Fornells, známý svými pokrmy z langust, nebo jako jsou pláže El Arenal d´En Castell či Calla Tirant.

Tipy na výlety

Menorka je doslova poseta malými vesnickými domečky a kamennými zídkami, které jsou neodmyslitelnou součástí tohoto ostrova.

Nejstarší památka Naveta des Tudons je stará 3 500 let a někteří historikové ji považují za nejstarší v Evropě. Mnoho tisíciletí sloužila jako hrobka a v jejím interiéru se našlo přibližně 100 kusů tělesných pozůstatků.

Nejvýznamnější památkou z období megalitické kultury je Son Catlar, zřícenina malého městečka, obklopeného 900 m dlouhou zdí, zachovanou do dnešní doby.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA