Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Torrenova

Torrenova - informace o letovisku

Torrenova je přední turistické středisko, které najdeme v jihozápadní části ostrova Mallorca, v blízkosti hlavního města Palma de Mallorca. Dvě dlouhé promenády lákají k podvečerním procházkám a posezením v okolních barech. Moderní vzájemně propojená letoviska Palmanova, Torrenova a Magaluf se nacházejí na západní straně největšího zálivu ostrova Bahía de Palma a jsou skvělým výchozím bodem pro výlety do horského masívu Sierra de Tramuntana nebo do hl. města Palma de Mallorca.

Pro tato místa ostrov jsou typické světlé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou perfektně udržované a nabízejí mnoho druhů vodních sportů. Nemusí se bát ani ten, komu tyto dlouhé pláže nevyhovují. Jen několik kilometrů dále objevíte nádherná soukromá zákoutí. Pro milovníky nakupování a nočního života nabízí toto letovisko spoustu možností, jak trávit volný čas.

Celé západní pobřeží ostrova mohutně obepíná pohoří Sierra de Tramuntana, které nabízí mnoho úžasných míst k objevování. Tyto hory skrývají okouzlující náhorní plošiny, prudké rokle a úžasné kaňony, které rozhodně stojí za zhlédnutí.

K oblíbeným zpestřením pobytu dále patří atrakce nacházející se přímo v Palmanova/Torrenova/Magalluf nebo v jeho blízkém okolí jsou vodní parky Aqualand Magalluf a Western Water Park, ponorka Nemo, delfinárium Marineland, Casino Paladium a megadiskotéka BCM.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA