Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Son Servera

Son Servera - informace o letovisku

Město Son Servera se nachází na východě ostrova v oblasti, ve které se nachází velmi známá letoviska jako je např. Cala Millor a Cala Bona. Son Servera je pěkná přímořská oblast s krásnými plážemi, která je vhodná pro příjemně strávenou rodinnou dovolenou. Severovýchodní oblast Mallorky nabízí místa klidnější, která nejsou turisticky tak exponovaná jako oblasti jižní, ale o to více zde naleznete přírodních krás a klidu.

Každoročně v první polovině září se zde koná mezinárodní turistický týden. Je to zdařilý pokus obcí Son Servera a Sant Llorenc, na jejichž území leží turistická centra Cala Millor a Cala Bona, zapojit do svých obyčejů. Součástí slavnosti je program světský i náboženský, mše i napři. Volba miss a nejrůznější sportovní akce.

Son Servera je se svou „nedokončenou katedrálou“, kde se konají folklórní vystoupení oblíbeným výletním cílem právě středisek Cala Millor a Cala Bona. Najdete zde sportovní přístav, kde můžete provozovat nejrůznější druhy vodních sportů, dále mnoho výborných místních restaurací, barů a kavárniček. V Son Servera nechybí ani několik divadel, ve kterých se pravidelně konají velmi poutavá představení.

Tip na výlet

S ´illot - Letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. S’Illot si dodnes zachovává svou původní atmosféru poklidného městečka. V zimních měsících je zde život o poznání méně rušný než v jižní části ostrova. V S’Ilotu najdete především klid k příjemným procházkám do blízké Cala Millor nebo Sa Coma. S ’Illot je také dobrým výchozím místem pro cyklistické výlety.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA