Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Son Serra Marina

Son Serra Marina - informace o letovisku

Son Serra Marina je klidným turistickým střediskem na ostrově Mallorca. Je malým městečkem vzdáleným jen 5 kilometrů od Can Picafort. Středisko disponuje vybavením potřebným pro turisty jako je supermarket, obchody, restaurace a bar.

Jedná se o klidné turistické středisko, které nabízí mnoho odpočinku a relaxace na písčitých plážích. Letiště v metropoli Palma de Mallorca je od Son Serra Marina vzdáleno pouhých 60 km.

Tipy na výlety

C’an Picafort patří již po dlouhá léta k nejoblíbenějším mallorským letoviskům. Podél dlouhé písečné pláže se táhne pobřežní promenáda s kavárnami, restauracemi a bary. Zajímavá je návštěva přírodní rezervace S’Albufera, letoviska a starého římského města Alcudie, nebo projížďka po příjemné severomallorské krajině.

Ostrovní stezky pro pěší turisty jsou utkané do sítě tak husté, že si vybere opravdu každý, od zdatných horalů po méně zdatné jedince. Vybrat si můžete i v charakteru terénu. Jsou pěšiny hliněné, štěrkové a skalnaté, vydlážděné i hustě zarostlé travou, staré jezdecké cesty, stezky pašeráků i vápeníků a také stezky například kozí. Variabilita tras je pestrá zrovna tak: krátké, dlouhé, okružní, panoramatické, vrcholové, borovým lesem či palmovým hájem.

Jízdní kolo je pro Mallorku stejně typický jako pro obyvatele Holandska. Ideální klimatické podmínky a hustá síť tras pasovala ostrov na významné tréninkové hřiště cyklistů. Není to ale jen o silnici, s horským kolem se tu opravdu vyřádíte.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA