Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Ponsa

Santa Ponsa - informace o letovisku

Letovisko Santa Ponsa svou výbornou polohou je skvělým východiskem pro poznání jihozápadní části ostrova Mallorca. Leží totiž na poloviční cestě mezi hlavním městem a přístavem Puerto d´Andraitx (zhruba 20 km na obě strany).

Středisko svými ubytovacími možnostmi na úrovni přispívá k atmosféře letní prázdninové pohody. Nedaleko leží i jedna z letních rezidencí španělské královské rodiny. Exkluzivnost celé oblasti dokumentuje i blízkost několika golfových hřišť.

Právě ve zdejším zálivu s bělostnou písčitou pláží se vylodila katolická vojska pozdějšího mallorského krále Jamese I. a zahájila odtud tzv. reconquistu – tj. znovu získání ostrova z rukou muslimských Maurů. Dodnes je tato událost vzpomínána velkolepou fiestou – každoročním svátkem 9. září. 

Golf Santa Ponsa
Resort Santa Ponsa patří na Mallorce k nejlepším a nejžádanějším. Nachází se 20 minut cesty od mezinárodního letiště a 15 minut od hlavního města. Táhne se 6 km podél pobřeží, jsou zde dva jachtové přístavy, dvě 18 jamková hřiště a jedno 9 jamkové. První 18 jamkové hřiště vytvořil za přispění Pepeho Ganceda architekt Folconardi na ploše 73 ha. Hřiště je dlouhé se širokými fairwayemi, se spoustou stromů, vodních překážek a bunkerů. Hraje se zde mnoho mezinárodních turnajů. Součástí hřiště je hotel, bar, kavárna a bazén.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA