Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sant Elm

Sant Elm - informace o letovisku

Přímořské městečko Sant Elm se rozkládá na nejzazším cípu západního pobřeží baleárského ostrova Mallorca. Letovisko se stalo velmi oblíbeným a populárním cílem jednodenních výletů z hlavního města ostrova – Palma de Mallorca.

Na návštěvníky zde čeká pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Za malý poplatek si zde můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Během hlavní letní sezóny se však může stát, že bude poměrně přeplněná. Pokud si tedy chcete užívat relaxace a vodních radovánek v soukromí, doporučujeme vám vydat se na nedaleký malý skalní ostrůvek.

V blízkosti pláže se nachází malý přístav, odkud se podnikají nejrůznější výlety. Člunem se skleněným dnes se například můžete vydat na výlet za poznáním zdejšího podmořského života. Oblíbená je také plavba k hezkému a dodnes neobydlenému ostrůvku Illa Sa Dragonera, který je doslova protkán turistickými stezkami různých délek a náročností. Můžete se rovněž projet lodí ze Sant Elmu do přístavu v nedalekém Andratxu.

V centru střediska najdete řadu restaurací, které se specializují na typická jídla z darů moře. Navštivte kupříkladu restauraci Flexa, kde můžete z balkónu pozorovat šumící moře a přitom si pochutnávat na některé ze španělských specialit. Dále je zde mnoho obchůdků a krámků se suvenýry, barů, diskoték i zábavních podniků.

Sant Elm je však také skvělým místem, odkud se dá uskutečnit celá řada zajímavých výletů, proto láká především aktivnější cestovatele. Hezká je například pěší túra k pobřeží přes vesnici S´Arracó, kde najdete zříceniny hradu pocházejícího z 16. století.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA