Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa de Palma

Playa de Palma - informace o letovisku

Playa de Palma navazuje na El Arenal a tvoří ji několik řad hotelů podél pláže směrem k hlavnímu městu. I zde najdete bary, restaurace a střediska zábavy. Navíc se můžete přesunovat po plážové promenádě pěšky, turistickým vláčkem nebo na kole za pozdním večerním programem jak do El Arenal či na druhou stranu do C´an Pastily, která uzavírá toto rozsáhlé turistické území na západ od Palmy.

„Nahá míle“ začíná 9 kilometrů jihovýchodně od katedrály v Palmě de Mallorca. Je dlouhá 5 kilometrů a rozčleněná do několika pásem. Těsně z pláží probíhá pás palmové promenády s jednosměrnou silnicí, za ním pokračuje pás obchodů, barů, kafetérií a první linie hotelů, za níž následují druhá, třetí a někdy dokonce čtvrtá. Pláž je rozdělena do devíti úseků. Paralelně s pláží za poslední linií hotelů vede dálnice z a do Palmy de Mallorca. „Nahá míle“ je mezinárodní a liberální, což znamená, že plážovou módou je „nahoře bez“.

Záliv u Palmy de Mallorca je díky mírnému jihozápadnímu proudění o síle 4 – 5 ideálním místem pro surfing a jsou zde k dispozici půjčovny i škola surfingu.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA