Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa de Muro

Playa de Muro - informace o letovisku

Playa de Muro se nachází na severním pobřeží ostrova mezi letovisky Port d´Alcúdia a Ca´n Picafort. Playa de Muro se pyšní především novými komfortními hotely vystavěnými přímo na dlouhé pláži s jemným bílým pískem. Na Playa de Muro je nejdelší pláž ostrova (8 km) a piniové háje lákají k příjemným romantickým procházkám.

Jen pouhých 5 kilometrů směrem do vnitrozemí od rušného pobřeží Playa de Muro, leží mallorské městečko Muro. Za návštěvu zde stojí Museo Etnológico, etnografické muzeum fundovaně uspořádané ve dvou podlažích reprezentativního měšťanského domu. Můžete si zde prohlédnout užitkové předměty venkovského a měšťanského prostředí 18. a 19. století.

V Playa de Muro můžete využít celou síť cyklostezek a k dispozici vám tu je i nedaleký ranč s koňmi. Kromě barů, restaurací a obchůdků v tomto klidném letovisku jsou veškeré nákupní, sportovní a zábavní možnosti v blízkých Ca’n Picafort a Port d’Alcudia. Zajímavostí Playa de Muro je nedaleká přírodní rezervace, která je atraktivní především pro milovníky vodního ptactva. Je to největší přírodní rezervace na Baleárských ostrovech S’Albufera.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA