Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Palmanova

Palmanova - informace o letovisku

Palmanova je situována jihovýchodně od hlavního města a je vyhledávána nejvíce mezi anglickými turisty. Důvodem jsou krásné pláže z jemného písku i bohatý noční život. Ten se odehrává v bezpočtu barů a restaurací, z nichž mnohé vypadají, jako by byly přeneseny ze staré dobré Anglie. Najdete zde také jednu z největších a nejvyhlášenějších diskoték v Evropě – BCM.

Palmanova a sousední Magalluf jsou vrcholné případy městského životního stylu, který se vyvinul ve Středozemí, a který je, dalo by se říct, skoro zcela závislý na příjezdu zahraničních návštěvníků, který očekávají stejný komfort a prostředí, jaké mají doma, ale v teplejším podnebí.

Navštívit můžete v rámci letních radovánek také zdejší Aqualand, Casino Paladium, Westernpark a vystoupení v duchu pirátských výprav. Nedaleko se nachází i komplex Marineland s populárním vystoupením delfínů, lachtanů a papoušků. Komplex je kombinován se zoologickou zahradou a velkým akváriem.

Golf de Poniente
Toto velmi kvalitní mistrovské golfové hřiště bylo otevřeno v roce 1978. Jeho autorem je architekt John Harris, který ho zabudoval do zdejší krajiny uprostřed piniových hájů, stromů a jezer. Hřiště nepatří mezi nejlehčí právě díky jeho poloze a množství stromů podél fairwaí. Nachází se v blízkosti dalších golfových hřišť Golf de Bendinat, Santa Ponsa a Son Vida.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA