Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Paguera

Paquera - informace o letovisku

Paquera se nachází na cestě z hlavního města do mondénního střediska Puerto d´Andraitx, které svou neopakovatelnou atmosférou pirátského přístavu učarovalo mnohým celebritám ze světa showbusinessu. Nechybí mezi nimi například herec Michael Douglas a modelka Claudia Schiffer, kteří neváhali a v jeho bezprostřední blízkosti si vybudovali svá sídla.

Paquera má však i jinou podobu. Dá se zaručeně označit jako elegantní a klidnější letovisko v zálivu u pláže na jihozápadním cípu ostrova. Je rozložené v mírně se svažujícím údolí, zakončeném půvabnou dvojitou pláží, obklopenou pro zdejší krajinu typickými přímořskými skalami. Leží přibližně 28 km od hlavního města. Tzv. boulevard je živou a především příjemnou pěší zónou s nejrůznějšími obchůdky, restauracemi a kavárnami.

Paquera má příhodnou polohu. Turisté sem přijíždějí v létě, ale i v zimě, kdy zde většinou tráví i delší dovolenou. Procházky a výlety do zalesněného vnitrozemí začínají příslovečně hned u dveří hotelu. Z hlavní ulice na pláž je to jen pár kroků.

Tip na výlet

Son Amar – během toho večerního výletu navštívíte starobylou mallorquinskou usedlost z 16. století, abyste zde prožili magický večer. Se starobylou stavbou kontrastuje moderní slavnostní sál, kde se podává vydatná večeře sestavená s tradičních mallorských jídel a probíhá varietní program. V něm uvidíte mj. španělský balet, vystoupení mága aj. – vše na vysoké profesionální úrovni. Po bezmála tříhodinovém programu můžete přejít na terasu, odkud máte možnost obdivovat světelnou a vodní show, máte-li chuť můžete si také zatančit při živé hudbě.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA