Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mallorca

Počet nalezených záznamů: 67.

Apolo ***

Hotel leží v klidné části letoviska C´an Pastilla a nabízí krásný výhled na přilehlý kamenitý výběžek (možnost koupání) a promenádu u moře. Menší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 100 m od hotelu.

 

Cala Fornells ****

Hotel leží u krásné písečné zátoky na západním pobřeží Mallorky, 2 km od letoviska Paguera

Cala Fornells ****
 

Cupido ***

Malý hotel rodinného typu leží v centru Paguery, pouhých 100 m od široké písečné pláže, která je vhodná zejména pro děti.

Cupido ***
 

Hotel Costa Mediterraneo **

Dvouhvězdičkový hotel v centru letoviska El Arenal je vzdálený 450 m od velké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí naleznete množství restaurací, barů a možnosti nákupů.

Hotel Costa Mediterraneo **
 

Hotel Europa **

Hotel leží v oblasti El Arenal, která je známá nepřeberným množstvím diskoték a nákupních možností. V blízkosti hotelu se nachází jeden z největších aquaparků v Evropě.

 

Hotel Gaya ***

Jedná se o kvalitní rodinný hotel s příjemnou atmosférou, který se nachází pouhých 20 m od krásné písečné pláže.

Hotel Gaya ***
 

Hotel LIDO PALACE ****

Elegantní hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži, 300 m od centra vesničky Camp de Mar s restauracemi

Hotel LIDO PALACE ****
 

Maria Dolores ***

Příjemný hotel leží v klidné části letoviska Paguera nedaleko hlavní třídy s obchody, restauracemi a bary ve vzdálenosti 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Maria Dolores ***
 

Marina Barracuda ***

Hotelový komplex zasazený v hezké lesnaté zahradě se nachází v klidnější okrajové části cca 1 km od aquaparku.

 

Marina Torrenova ***

Příjemný hotelový komplex rodinného typu na jihozápadním pobřeží cca 25 km od města Palma de Mallorca. Leží v klidné části jinak živé oblasti mezi letovisky Palma Nova a Megalluf.

 

Ondina **

Hotel městského typu nedaleko centra letoviska leží v klidné ulici letoviska El Arenal. V centru letoviska je množství obchodů, restaurací a diskoték. Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 200 m od hotelu.

Ondina **
 

Reina del Mar ***

Hotel na okraji oblíbeného letoviska El Arenal s velkým množstvím denní i večerní zábavy. Od Palma de Mallorca je hotel vzdálen cca 15 km.

 

Rey Don Jaime ***+

Hotel na jihozápadním pobřeží. Od Palmy de Mallorca je vzdálen cca 30 km. Do centra letoviska, kde najdete velký výběr barů, restaurací, obchodů a nočního vyžití, se dostanete příjemnou procházkou (cca 150 m).

 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA