Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Font de Sa Cala

Font de Sa Cala - informace o letovisku

Na východě Mallorcy se rozkládá malé turistické centrum Font de Sa Cala. Leží cca 3 km jižně od městečka Cala Rajada a úředně je pod správou nedalekého města Capdepera, jehož je městskou částí.  Přibližně 2 km jižně od Font de Sa Cala najdete ještě příjemné letovisko Canyamel, od něhož je odděleno horským pásmem. 

Font de Sa Cala vyniká množstvím kvalitních hotelů, apartmánů a prázdninových domů, které jsou rozesety podél pláže v malém zálivu. Přestože je tento záliv opravdu krásný, není mezi turisty příliš známý, tudíž na zdejších plážích není tolik lidí. I během hlavní sezóny si zde vždycky najdete příjemné místečko k odpočinku, slunění nebo pro provozování vodních sportů. Záliv zakončuje pobřežní skála, na níž je možné vyšplhat  - odměnou za tu námahu vám bude nádherný výhled do okolí. 

Font de Sa Cala a okolí je tak ideální pro všechny, kdo touží po klidu a chtějí utéct davům turistů, kteří pravidelně zaplavují nedaleké pláže v letoviscích jako je Cala Aqulla nebo Son Moll. Klidnější domácí atmosféra potěší zejména postarší turisty, ale spokojené budou také rodiny s dětmi nebo zamilované páry. Noční život zde není nijak bujarý, přesto zde naleznete pár útulných barů a několik restaurací s příjemnou atmosférou.

Jestliže jste propadli golfu, jistě vás potěší návštěva Canyamel Golf Clubu, kde si můžete tento sport vyzkoušet na profesionální úrovni a třeba se naučit i pár novým věcem. Golfové hřiště je chloubou blízkého letoviska Canyamel, kam je možné se dostat pěšky nebo místní autobusovou dopravou. Stejně tak je v letní sezóně zajištěna doprava i do nedaleké Cala Rajady nebo Capdepery. Kdo by měl zájem, může se vydat na procházku po turistické stezce lemující pobřeží. Vede přes zátoku Son Moll a končí u hotelu Aquait. Cestu je možné zvládnout přibližně za hodinu. Nenechejte si ujít ani návštěvu další zátoky s názvem d´Arta, kde se nachází unikátní podmořské jeskyně.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA