Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cala Mayor

Cala Mayor - informace o letovisku

V těsné blízkosti hlavního města Mallorcy se rozkládá oblíbené turistické středisko Cala Mayor. Toto letovisko je známé tím, že v něm má své letní sídlo španělská královská rodina. Celkově patří Cala Mayor mezi luxusnější destinace, vyrostla zde spousta hotelů a hotelových komplexů vyšší kategorie, které nabízejí ubytování na úrovni. 

Calu Mayor ležící na jihu ostrova Mallorca si tak oblíbili hlavně zámožnější turisté, ale najde se zde ubytování i pro normální smrtelníky. Velkým lákadlem jsou zdejší přírodní krásy, odpočinek nabízí malé skalnaté zálivy lemované písečnými plážemi omývanými průzračně čistou vodou. Pláže mají pozvolný vstup do azurového moře, jsou vybaveny lehátky, slunečníky, sprchami a plážovým barem. V centru letoviska se nachází velké množství nejrůznějších obchůdků, restaurací lákajících k ochutnávce místních specialit, kaváren a také barů nabízející večerní zábavu. Zajímavostí je, že v Cala Mayor sídlí nadace známého španělského malíře Joana Miró. 

Cala Mayor je pro mnohé návštěvníky atraktivní svou polohou v blízkosti hlavního města Palma de Mallorca. Z letoviska se nabízí pravidelné a poměrně časté autobusové spojení. Hlavní město je tak velmi dobře dostupné po celý den. Kdo má zájem, může se vypravit na prohlídku historického centra hlavního města, na nákupy nebo za bujarým nočním životem. Právě Cala Mayor je nejen letoviskem, ale je považována za obytnou městskou čtvrť Palmy. Vzdálenost od letiště je přibližně 10 minut.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA