Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Andratx

Andtrax - informace o letovisku

Andtrax je malé městečko nacházející se v přibližně 30 km od hlavního města Palma de Mallorca. Andratx je kouzelné městečko v nízkých pahorcích obklopující úzkou zátoku. Naleznete zde několik potápěčských škol a sportovní přístav Port d´Andtrax se nachází asi 5 km. Podél blízkého nábřeží se nachází celá řada luxusních restaurací, které svými specialitami z mořských plodů zaručeně potěší mlsné jazýčky.

Turistickou atrakcí v Andraxi jsou středeční trhy, které přitahují stovky návštěvníků z okolních letovisek. Jakmile však odjedou autobusy, vrátí se do městečka zase všední život a turistický ruch se přesouvá zpět do Port d´Andrats – nedalekého přístavu. Přístavní promenáda se svými restauracemi a butiky je půvabná a západy slunce nad poloostrovem La Mola jsou strhující.

Tipy na výlety

Region Andratx se nachází na jihozápadě Mallorci. Povrch je většinou hornatý (skalnatý). U regionu Andratx se nachází ostrov La Dragonera a malý ostrůvek Es Pantaleu vzdálený od Mallorci přibližně 1 km. Za prohlédnutí stojí i zříceniny kostelu La Trapa, což je bývalý trapistický klášter a s výhledem na skalnatý ostrov La Dragonera je oblíbeným cílem pěších túr.

Jedním ze způsobů, jak nejlépe prozkoumat ostrov, je zapůjčení automobilu. Podmínkou je min. věk řidiče 21 let a platný řidičský průkaz musí být starší 24 měsíců.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA