Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

S´illot

S´Illot - informace o letovisku

S´Illot je menší turistickou destinací na východě ostrova Mallorca u zálivu Cala Moreya. Název je odvozen od korálového ostrova, který se nachází nedaleko letoviska.

Dovolenou zde uvítají především ti, kteří mají rádi pobyt na klidnějších místech a rodiny s dětmi. Město má velice poklidnou atmosféru. Hotely, které jsou postavené v blízkosti pláží, se nezřídka téměř dotýkají moře. Místní pláže se nazývají Cala Moreya a Platja de s´Illot, jsou dlouhé přibližně 350 m a pokryté písečnými dunami. Písek je většinou bílý a velmi jemný. Pláže jsou mnohem méně zplněné než v okolních letoviscích. Všechny tyto podmínky společně s průzračnou mořskou vodou tvoří skvělé místo pro dovádění dětí. Na jižním konci se nachází malý přístav, kde si je možné zapůjčit šlapadla. Na plážové promenádě se nachází řada kaváren, barů a restaurací.

S rušnějším městem Sa coma  a Cala Millor je S´Illot spojen mini vláčkem. V blízkosti letoviska se nachází Safari Zoo. Návštěvníci mohou safari projet buď vlastním autem či místním vláčkem. Setkat se zde můžeme se žirafami, opicemi, zebrami, slony, lvi i tygry.  Směrem na jih je městečko Porto Cristo, které je známé přírodním přístavem.

Za nejrůznějšími atrakcemi se můžeme vydat do letoviska Sa coma. Zde najdeme například mini-golf s názvem Golf Paradise.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA