Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sant Carles Peralta

Sant Carles - informace o letovisku

Sant Carles Peralta je malá vesnička situovaná na severu ostrova Ibiza. Leží asi 25 km od hlavního města Ibiza. Zajímavou pamětihodností městečka Sant Carles de Penalta je kostel z 18. století.

Výhodná poloha tohoto městečka dává na výběr z několika druhů velmi pěkných pláží. Sant Carles Peralta je výjimečné místo rozprostírající se kousek od pobřeží, které láká každoročně mnoho turistů, a to nejen díky své okolní překrásné krajině.

Tipy na výlety

Navštivte krásné pláže u zátok Cala Llenya a Cala Nova. V okolí stojí za návštěvu jeskyně 'Es Cuyeram' a Sierra de la Mola. Sant Carles Peralta je typické letovisko středozemního stylu.

V okolí města Es Cubelles, jež se nachází na jihozápadě Ibizy, je nejvýše položená oblast celého ostrova a najdete tu i nejvyšší kopec  Sa Talaiassa (výška 475 metrů). Nejvíc turisticky ceněné jsou zde skály se starými pirátskými věžemi, odkud máte možnost vychutnat si výhled na nedaleký tajemný ostrůvek  Isla de Es Vedra ležící osaměle v moři. Skalní masiv Es Vedra je 381 metrů vysoký, který vystupuje kolmo z moře necelé 3 km od pobřeží.

V malé vesničce Sant Llorenc, jež se nachází ve vnitrozemí, uvidíte příklad původního iberského sídla s několika bílými domy, kostelíkem a krásně vyzdobeným hřbitovem. Původně se tu nacházelo i opevnění proti maurským a tureckým pirátům, mlýny na obilí a vodní zásobníky.

Na Ibize jsou nejlepší taneční kluby pro mladé i starší ročníky. Každoročně sem v létě přijíždějí hrát nejlepší DJ z celého světa. Některé kluby byly založeny už před více než 30 lety. Mezi nejlepší kluby na Ibize patří Amnesia, Space, Privilege, Pacha, Eden nebo Es Paradis.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA