Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Es Canar

Es Canar - informace o letovisku 

Na severovýchodním pobřeží ostrova Ibiza se rozkládá oblíbené turistické letovisko Es Canar. Je jedním z menších a klidnějších turistických center na ostrově, proto je hojně vyhledáváno rodinami s dětmi a lidmi toužícími po pohodové odpočinkové dovolené. Es Canar je lemováno krásnou písečnou pláží, která má pozvolné svažování do průzračného Středozemního moře.

Oblast v okolí Es Canaru se proslavila jedinečnými trhy ve stylu hippies – tzv. Hippie Markets, které se již po mnoho let konají pravidelně každou středu v Punta Arabí a každou sobotu v městečku San Carlos. Přímo v Es Canar je také možné se vydat na zajímavé nákupy, centrum městečka je plné obchodů, obchůdků a krámků s nejrůznějším zbožím. Příjemné posezení u dobrého jídla a pití nabízejí místní restaurace, kavárny a bary. V letovisku se můžete ubytovat v řadě kvalitních hotelů nabízejících služby na úrovni.

Es Canar je obklopeno krásnou přírodou, všude rostou borovicové lesy, přímo v letovisku se pak hojně vyskytují palmy. Kromě hlavní pláže lemující letovisko najdete v Es Canaru ještě řadu dalších menších pláží skrytých v zátočinách. Mnohdy jsou ohraničeny útesy, které jsou díky bohatství podmořského života vhodné pro potápění a šnorchlování. Kromě toho je možné se v Es Canaru věnovat ještě řadě dalších vodních sportů, jako je surfing, kiting, jízda na vodních lyžích, skútrech, plachtění nebo parasailing. Na pevnině je pak možnost zahrát si plážový volejbal, pétanque, stolní tenis, biliár, fotbal a spoustu dalšího. Milovníci golfu se mohou vypravit na 9 km vzdálené golfové hřiště.

Při procházce městem nevynechejte návštěvu malého přístavu, v němž kotví převážně výletní a rybářské lodě. Nedaleko se rozkládá poklidná oblast S´Argamassa, která je zajímavá svými historickými památkami z římské a byzantské doby. Pokud dáváte přednost pestrému a divočejšímu nočnímu životu, zajeďte si do San Antonia, nebo do hlavního města Eivissa, které je od Es Canaru vzdáleno asi 22 km.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Španělsko nejlevněji

V RUDOLF REISEN nabízíme zájezdy německých CK za nízké ceny a s vyšší kvalitou služeb, než u českých cestovek.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na stránkách Španělsko.Světadíly.cz najdete vše o Španělsku. Vedle článků zde najdete informace o španělských destinacích, městech a památkách, tipy na zajímavé poznávací zájezdy, pobyty u moře, levné letenky a last minute zájezdy.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA